O nas

Firma OLTECH Badania Szkolenia Ekspertyzy zajmuje się działalnością szkoleniowo - badawczą w zakresie zagadnień związanych z materiałami metalowymi.
Posiadamy Świadectwo Uznania Laboratorium Urzędu Dozoru Technicznego nr LBU-231/03-23 oraz Świadectwo Uznania Laboratorium TUV Rheinland nr No.01 8610PL/T 210001.00.

Nasze kompleksowo wyposażone laboratorium umożliwia wykonywanie badań niszczących jak i nieniszczących. Dla zapewnienia jakości badań posługujemy się nowoczesnym sprzętem, który jest okresowo sprawdzany zgodnie z aktualnymi normami oraz zaleceniami producenta. Firmę tworzy wykwalifikowany i doświadczony personel nie bojący się nowych wyzwań i przedsięwzięć. Poprzez wysoką jakość oferowanych usług oraz innowacyjność realizowanych projektów OLTECH Badania Szkolenia Ekspertyzy pomaga swoim Klientom osiągnąć zamierzony cel. Indywidualne podejście oraz precyzyjne dostosowanie oferowanych usług do każdego Klienta gwarantują satysfakcję oraz zwiększają naszą konkurencyjność w stosunku do innych firm. Cechuje nas kreatywność, profesjonalizm oraz zaangażowanie co sprawia, że współpraca z naszą firmą przekłada się na z góry określone efekty. Wszystkie zlecenia firma OLTECH wykonuje w ustalonym terminie zgodnie z dokumentacją techniczną, technologiczną oraz innymi wymaganymi przepisami i normami. Szanowni Państwo, w dobie minimalizacji kosztów i wszechstronnego napięcia spowodowanego brakiem czasu, nasza oferta powinna zaspokoić Państwa potrzeby, a terminowość wykonywanych przez nas usług pozwoli na precyzyjne zaplanowanie Waszych projektów i inwestycji.

Poza badaniami laboratoryjnymi, nasza placówka zajmuje się również szkoleniem i egzaminowaniem w zakresie spawalnictwa. Firma jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu pod numerem ewidencyjnym: 2.04/00059/2022 oraz posiada Znak Jakości TGLS Quality Alliance nr 02/11/22. Jesteśmy ośrodkiem certyfikowanym przez: Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, nr atestu: 683, Transportowy Dozór Techniczny - Atest zgodnie z decyzją z dnia 19.03.2012, współpracujemy także z jednostkami certyfikującymi TÜV SÜD Polska Sp. z o.o. oraz TUV THÜRINGEN POLSKA Sp. z o.o. Posiadamy doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim stażem w dziedzinie przekazywania wiedzy tak merytorycznej jak i praktycznej. Gwarantujemy kursantom spawalnię wyposażoną w nowoczesny sprzęt i naukę w przyjaznej atmosferze pod okiem fachowców. Dodatkowo dostosowujemy się do potrzeb czasowych naszych klientów (organizujemy kursy popołudniowe i weekendowe). Zapewniamy do dyspozycji przyszłych spawaczy zaplecze sanitarno-socjalne oraz bezpłatny parking bezpośrednio przed budynkiem.

2023 - Copyright - Oltech - Made with 💙 by workbee.design 🐝
Top crossmenu